Często zadawane pytania

Jakiej wielkości pudełka może wyprodukować urządzenie Packsize?

Rozwiązania Packsize On Demand Packaging® zostały zaprojektowane, aby spełnić specyficzne wymagania Twojej firmy dotyczące opakowań. Biblioteka Packsize Box Library stanowi kompleksowe repozytorium rozwiązań do dopasowania wymiarów sześciennych, które umożliwia stworzenie nieograniczonej liczby pudełek o różnych rozmiarach. Potrzebujesz pudełka na piłeczkę golfową? Nie ma problemu. Potrzebujesz pudełka na wózek golfowy? To również nie jest dla nas problem.

Jak działa maszyna?

Umieszczamy maszynę bezpośrednio na linii pakowania. Tektura falista Packsize z-Fold jest podawana z tyłu maszyny. Następnie maszyna tnie, biguje i nacina tekturę z-Fold zgodnie z dokładnymi specyfikacjami opartymi na wprowadzonych danych wymiarowych. Wymiary produktów można wprowadzać ręcznie, za pomocą skanera lub z wykorzystaniem posiadanego systemu zarządzania magazynem (WMS).

Jakie rodzaje pudełek może produkować maszyna?

Pudełko wykonane z tektury z-Fold firmy Packsize można przekształcić w praktycznie dowolne pudełko typu FEFCO. Istnieje wiele rodzajów konstrukcji opakowań z tektury falistej wg. międzynarodowego standardu FEFCO.

Jaką powierzchnię zajmuje urządzenie?

Rozmiary naszych maszyn wahają się od 4 do 14 metrów kwadratowych.

Ile pudełek dziennie maszyna może wyprodukować?

Wszystko zależy od konkretnych maszyn oraz specyficznych wymagań w zakresie pudełek. Projektujemy niestandardowe rozwiązania dostosowane do wymaganej szybkości cyklu produkcyjnego.

Jak działa rozwiązanie On Demand Packaging?

Dostarczamy sprzęt do produkcji pudełek przy niewielkich lub zerowych nakładach kapitałowych w zamian za zobowiązanie się do zamawiania u nas tektury falistej z-Fold na zasadzie subskrypcji.

Jakie są oferowane rodzaje wsparcia?

Posiadamy całodobową infolinię pomocy technicznej z regionalnymi grupami inżynierów serwisu terenowego, którzy służą wsparciem technicznym. Większość zgłoszeń klientów jest rozwiązywana zdalnie drogą telefoniczną. Jeśli to konieczne, inżynierowie mogą zostać wysłani z pobliskiej lokalizacji.

Posiadamy zautomatyzowane linie. Czy maszyny będą nadążać za naszymi obecnymi rozwiązaniami?

Nasze rozwiązania są spersonalizowane, dlatego jesteśmy w stanie zainstalować tyle maszyn, ile potrzebujesz, aby zaspokoić swoje wymagania dotyczące szybkości i ilości.

Jak długo będzie obowiązywać umowa, jeśli zdecydujemy się na wdrożenie systemu?

Czas trwania typowej umowy wynosi od 24 do 48 miesięcy, z automatycznym przedłużeniem.

Czy jest coś jeszcze, co warto wiedzieć o Packsize?

Tak, firma Packsize zdobyła wiele nagród, w tym cenioną w branży opakowań nagrodę WorldStar Packaging Award. Nasza nominacja do nagrody Smart-Size Packaging firmy Staples przyczyniła się do zdobycia przez nas nagrody AmeriStar w czerwcu 2013 roku, a następnie nagrody WorldStar w tym samym roku. Ta nagroda to tylko jeden z przykładów potwierdzających, że rozwiązania On Demand Packaging firmy Packsize stanowią idealne połączenie doskonałości operacyjnej w łańcuchu dostaw, zrównoważonego rozwoju i satysfakcji klientów.

Usprawnij swój proces pakowania dzięki rozwiązaniom opakowań e-commerce firmy Packsize

Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać spersonalizowaną analizę Twojego proces pakowania.