PackNet Cloud Platform

Niezawodna platforma oprogramowania w chmurze dostępna dla rozwiązań On Demand Packaging®.
Dowiedz się więcej
Łatwość obsługi informacje o produktach są aktualizowane w ciągu kilku minut
Integracja idealna zgodność z rozwiązaniem PackNet.Cloud
Dokładność możesz mieć pewność co do danych produktów

Zautomatyzuj przepływy danych i wyeliminuj procesy narażone na błędy

Koniec z niepewnością przy wyborze opakowań. Teraz oprogramowanie do pakowania automatycznie oblicza optymalny rodzaj pudełka i opakowania dla każdej przesyłki dzięki automatycznej rejestracji wymiarów oraz integracji z systemem WMS.

Zarządzaj parkiem maszynowym za pomocą oprogramowania do pakowania

Ustal priorytety produkcji pudełek i wysyłaj zamówienia na maszynę, aby zapewnić odpowiedni dobór rodzaju opakowań w połączeniu z właściwym rodzajem z-Fold®.

Dopasowanie do każdego magazynu

Możliwość dodawania dodatkowych modułów do platformy PackNet.Cloud pozwala stworzyć najlepsze rozwiązanie On Demand Packaging dzięki współpracy między poszczególnymi aplikacjami.

Rozszerz funkcjonalność oraz możliwości generowania raportów dzięki modułom oprogramowania PackNet®

PackNet Cloud Core to inteligentne oprogramowanie online, które pozwala sterować produkcją opakowań o dopasowanych rozmiarach, umożliwia obsługę maszyn i urządzeń pakujących, a także zapewnia wgląd w produkcję oraz procesy związane z opakowaniami kartonowymi.

PackNet Cloud Report to rozwiązanie do tworzenia raportów online, które wykorzystuje możliwości dużych zbiorów danych do wizualizacji środowiska produkcyjnego. Zapewnia wgląd w produkcję opakowań, zużycie tektury falistej, dostępność maszyn, wskaźniki odpadów i nie tylko. Umożliwia również łatwy dostęp do nieprzetworzonych danych, na których bazują te wizualizacje.

PackNet Cloud Dim to rozwiązanie do wymiarowania online, które wykorzystuje zaawansowane technologie internetowe i koncepcje przechowywania, aby umożliwić prawidłową reprezentację danych SKU w magazynie. Oprogramowanie do wymiarowania Packsize umożliwia aktualizację niestandardowych pól i właściwości zapasów w celu poprawy jakości danych w systemie zarządzania magazynem (WMS).

PackNet Cloud Cube to rozwiązanie do tworzenia tekturowych opakowań online, które wykorzystuje zaawansowane algorytmy do analizy wymiarów i wagi każdego przedmiotu w zamówieniu. Następnie dopasowuje najmniejsze dostępne pudełko do zamówienia. Pudełko może pochodzić z wstępnie utworzonych zasobów lub być dopasowane do odpowiedniego rozmiaru za pomocą maszyny Packsize.

Zautomatyzuj przepływ pracy dzięki oprogramowaniu do pakowania Packsize

Wspólnie dostosujmy rozwiązanie opakowaniowe do Twoich potrzeb.