Rewolucja w zakresie opakowań w branży e-commerce

Realizuj zamówienia szybko i sprawnie dzięki opakowaniom dystrybucyjnym Packsize eCommerce.
Skontaktuj się z nami

Szybka i sprawna wysyłka produktów

Ponieważ popyt w handlu elektronicznym jest zawsze wysoki, ważniejsze niż kiedykolwiek jest szybkie wysyłanie większej liczby zamówień. Ciągłe przeszukiwanie zapasów pudełek w celu znalezienia takiego, które pomieści Twoje produkty, spowalnia pracę. Dzięki technologii On Demand Packaging® możesz w kilka sekund stworzyć niestandardowe pudełka z tektury falistej o rozmiarze odpowiednim do każdego zamówienia. Nie tylko przyspiesza to przepływ procesu pakowania w branży e-commerce, ale także skutkuje powstaniem bardziej ekologicznych opakowań, które nie powodują marnowania materiałów i zajmują mniej miejsca w ciężarówkach.

Chroń swoje produkty dzięki opakowaniom dystrybucyjnym dla branży e-commerce →

Right-Sized Packaging On Demand® oznacza, że Twoje produkty będą lepiej chronione podczas transportu. Dzięki odpowiednim rozmiarom pudełka nie ma w nim dodatkowej przestrzeni, w której towary mogłyby się przemieszczać. Jednocześnie zmniejszasz koszty materiałów. Niestandardowe pudełka zwiększają zadowolenie klientów, zapobiegając uszkodzeniom i obniżając koszty – zarówno Twoje, jak i klientów.

Zmniejsz opłaty za wagę wymiarową →

Gdy paczki e-commerce są ponadgabarytowe, ich wysyłka kosztuje więcej. Zostań producentem pudełek z tektury falistej dzięki rozwiązaniu Right-Sized Packaging On Demand i zmniejsz opłaty za wagę wymiarową.

Wyeliminuj niedobór siły roboczej dzięki opakowaniom e-commerce →

Obniż koszty i zwiększ satysfakcję pracowników dzięki zautomatyzowanemu systemowi pakowania.

Spersonalizuj proces pakowania produktu

Ponieważ nie ma dwóch identycznych centrów realizacji zamówień e-commerce, Packsize dostosowuje Twoje zautomatyzowane rozwiązanie do pakowania do wymogów zamówień jedno lub wieloproduktowych. Przedstawiliśmy tu rozwiązanie Box First zaprojektowane do produkcji niestandardowych pudełek z tektury falistej o odpowiednim rozmiarze przed procesem kompletacji. Możemy również wdrożyć bardziej złożone przepływy pracy, które obejmują skanowanie unikatowych identyfikatorów w momencie kompletowania i/lub konsolidowania towarów przed uruchomieniem produkcji pudełek. Robimy coś więcej niż instalacja maszyny do produkcji pudełek. Współpracujemy z Tobą, by znaleźć rozwiązanie, które zoptymalizuje Twój model magazynowy i zapewni Ci najlepsze wyniki.

Przepływ procesu box-first w magazynie ze zautomatyzowanym pakowaniem.

Opakowania na zamówienie z zastosowaniem pudełek e-commerce na żądanie

Pudełka o idealnym rozmiarach do zamówień e-commerce zawierających wiele produktów.

Wyeliminuj materiały wypełniające i zmniejsz koszty

Rozwiązanie Right-size Packaging on Demand eliminuje potrzebę dodawania pianek wypełniających, poduszek powietrznych i innych wypełniaczy pustych przestrzeni w celu ochrony przedmiotów. Korzystanie z niestandardowych pudełek e-commerce oznacza, że Twoje produkty będą pakowane bezpieczniej i wydajniej. Ograniczenie niepotrzebnych odpadów i uszkodzeń produktów przekłada się na zadowolenie i lojalność klientów.

E-book

Automatyczne rozwiązania opakowaniowe o odpowiednich wymiarach dla e-commerce

Popularność handlu elektronicznego stale rośnie. Firmy muszą znaleźć sposób, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu. Pobierz nasz bezpłatny przewodnik dla branży e-commerce, aby dowiedzieć się, w jaki sposób zautomatyzowane rozwiązanie opakowaniowe do produkcji pudełek o dopasowanych rozmiarach może usprawnić przepływy procesów i zwiększyć zadowolenie klientów.

Pobierz e-booka
Obraz miniaturowy e-booka poświęconego zautomatyzowanemu pakowaniu.

Obniżenie kosztów materiałów

Oszczędności dzięki dopasowanym opakowaniom.

Zmniejsz ślad węglowy

Generuj mniej odpadów i używaj wyłącznie materiałów nadających się do recyklingu.

Większe zadowolenie klientów

Zadbaj o to, aby Twoje produkty dotarły na miejsce w nienaruszonym stanie.

Zaawansowane technologicznie oprogramowanie do pakowania i automatyzacja

Oprogramowanie do pakowania Packsize wysyła instrukcje do naszej maszyny w Twoim centrum dystrybucyjnym, aby stworzyć idealnie dopasowane pudełko dokładnie wtedy, gdy potrzebujesz coś spakować. Zautomatyzowane rozwiązania opakowaniowe przyspieszają pracę, umożliwiając firmie szybkie dostarczanie zamówień do klientów oraz zwiększenie zadowolenia klientów.

Mężczyzna korzystający z ekranu dotykowego na maszynie pakującej Packsize.
A photo of right-sized packages produced on a Packsize solution, travelling down a conveyor in a warehouse
We all need to play our part in having a sustainable future. Packsize’s technology enables organizations to have the right-sized box every time, which helps lower the carbon footprint. It is highly efficient and versatile, enabling constant technological evolution. These aspects really help every organization stay ahead of the curve and build a sustainable future.
Cristina Gonzalez
Chief Legal Officer and Sustainability Officer
,
Staples
Przeczytaj ich historię
Zdjęcie pudełek o odpowiednim rozmiarze na przenośniku w firmie CEVA Logistics przed pakowaniem końcowym.
Teraz mamy pudełka idealnie dopasowane do każdego zamówienia, co skutkuje niższymi kosztami transportu i mniejszym wpływem na środowisko.
Mark Romme
Kierownik projektu
,
CEVA Logistics
Przeczytaj ich historię
Kobieta obsługująca rozwiązanie do automatycznej produkcji pudełek w firmie Modellbau Härtle.
Nie wysyłamy powietrza ani wypełniaczy, lecz precyzyjnie dopasowane pudełka z właściwymi towarami.
Matthias Franz
Właściciel
,
Modellbau Härtle
Przeczytaj ich historię
Zdjęcie zautomatyzowanego rozwiązania pakującego Packsize w zakładzie Culpitt.
Nawiązaliśmy współpracę z firmą Packsize w bardzo trudnym momencie, gdy nasza firma rozpoczynała działalność e-commerce. Jej podejście partnerskie sprawiło, że byliśmy w stanie zaprojektować elastyczne rozwiązanie spełniające nasze obecne i przyszłe potrzeby. Korzyści znacznie wykraczały poza samo rozwiązanie opakowaniowe. Uzyskaliśmy lepszy wgląd w dane, integrację z wieloma firmami kurierskimi oraz możliwość doboru usług kurierskich na podstawie wagi i wymiarów opakowania. System ten jest tak elastyczny, że teraz używamy go nawet do tymczasowych lokalizacji kompletacji. Natomiast jeśli chodzi o opakowania, uzyskaliśmy również znaczne oszczędności w zakresie transportu, pakowania i kosztów pracy, co pozwala nam zaoferować klientom bardziej zrównoważone i przyjazne dla środowiska produkty.
Gary Quinn
Dyrektor ds. logistyki i technologii obsługi klienta
,
Culpitt
Przeczytaj ich historię
Zdjęcie Chrisa Groseclose’a, dyrektora ds. realizacji zamówień firmy Crutchfield
Niektórzy bezskutecznie próbują to osiągnąć. Nie było dnia, w którym nie bylibyśmy w stanie wysłać wszystkich przesyłek. [firma Packsize] dosłownie nigdy nas nie zawiodła... mam nadzieję, że pozostanie naszym kluczowym partnerem przez wiele lat.
Chris Groseclose
Dyrektor ds. realizacji zamówień
,
Crutchfield
Przeczytaj ich historię
Zdjęcie naukowca pracującego z urządzeniem powiększającym w Boston Scientific.
Firma Packsize pomogła nam osiągnąć nasze strategiczne cele, zmniejszając straty związane z wysyłką i kosztami transportu, tektury i magazynowania.
Frank Moonen
Dyrektor operacyjny
,
Boston Scientific
Przeczytaj ich historię
Zdjęcie Briana Bowersa, dyrektora operacyjnego MityLite, opisującego, w jaki sposób rozwiązania Packsize pomogły mu zoptymalizować procesy pakowania i obniżyć koszty.
System Packsize jest niesamowity, gdyż pozwala wyprodukować dokładnie to, co jest potrzebne, wtedy, gdy jest potrzebne.
Brian Bowers
Dyrektor operacyjny
,
MityLite
Przeczytaj ich historię
A photo of right-sized packages produced on a Packsize solution, travelling down a conveyor in a warehouse
We all need to play our part in having a sustainable future. Packsize’s technology enables organizations to have the right-sized box every time, which helps lower the carbon footprint. It is highly efficient and versatile, enabling constant technological evolution. These aspects really help every organization stay ahead of the curve and build a sustainable future.
Cristina Gonzalez
Chief Legal Officer and Sustainability Officer
,
Staples
Przeczytaj ich historię

Usprawnij swój proces pakowania dzięki rozwiązaniom opakowań e-commerce firmy Packsize

Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać spersonalizowaną analizę Twojego proces pakowania.