Informacje o Packsize

Przywództwo

Packsize stara się być organizacją integracyjną, do której należą WSZYSCY członkowie zespołu. To zobowiązanie zaczyna się od góry. Dowiedz się więcej o naszym zespole kierowniczym poniżej.
Zdjęcie siedziby Packsize z personelem przed budynkiem.

Zespół kadry kierowniczej

Brady Pettit

Wiceprezes ds. finansów globalnych

Brady Pettit dołączył do Packsize w 2013 roku jako kontroler odpowiedzialny za region Ameryki Północnej. W 2016 r. awansował na stanowisko wiceprezesa ds. finansów regionu Ameryki Północnej, a w 2023 r. – na stanowisko wiceprezesa ds. finansów globalnych.

Przed dołączeniem do Packsize Brady spędził sześć lat w roli audytora sprawozdań finansowych w KPMG, a ostatni rok – jako kierownik audytu. Następnie przez dwa lata zajmował stanowisko dyrektora w lokalnej placówce medycznej. Brady może pochwalić się tytułem magistra rachunkowości, uzyskanym na Brigham Young University.

Brady mieszka w rejonie Salt Lake City i bardzo ceni chwile spędzane z żoną i pięciorgiem dzieci. Czas z rodziną jest dla niego niezwykle ważny. Szczególnie lubi angażować się w takie aktywności, jak jazda na nartach, pływanie łódką i uczestniczenie w meczach piłki nożnej i lacrosse oraz w występach cheerleaderek.

Brent Cowan

Dyrektor finansowy

Brent Cowan dołączył do Packsize w 2011 r. jako Global Controller. W 2017 r. awansował na stanowisko Global VP of Finance. W 2021 roku został powołany na stanowisko CFO. Jako dyrektor finansowy Brent nadzoruje operacje finansowe firmy, sprawozdawczość i strukturę kapitałową.

Przed dołączeniem do Packsize Brent pracował w dziale rachunkowości publicznej w KPMG. Przez wiele lat zajmował stanowisko w oddziale Genewie w Szwajcarii, gdzie współpracował z wieloma dużymi międzynarodowymi korporacjami. Brent uzyskał tytuł magistra rachunkowości na Brigham Young University.

Brent mieszka w rejonie Salt Lake City i jest niezdrowo uzależniony od sportów związanych z BYU. Gdy nie zajmuje się liczbami, szuka najlepszych ciasteczek z kawałkami czekolady lub pomaga piątce swoich aktywnych dzieci dotrzeć we właściwe miejsca we właściwym czasie.

Brian McCarson

Dyrektor ds. technologii i Dyrektor ds. bezpieczeństwa informacji

Brian McCarson dołączył do Packsize w 2023 r. jako Dyrektor ds. technologii i Dyrektor ds. bezpieczeństwa informacji. Brian kieruje zespołami zajmującymi się zarządzaniem produktami, zarządzaniem projektami, IT, IS, bezpieczeństwem informacji, badaniami i rozwojem, oprogramowaniem, sprzętem i inżynierią sterowania. Kieruje wizją techniczną Packsize i nadzoruje wszystkie aspekty technologicznego rozwoju firmy. 

Przed rozpoczęciem pracy w Packsize Brian pracował w firmie Intel, gdzie pod koniec kierował grupą NUC (Next Unit of Compute) jako Wiceprezes i Dyrektor generalny. Ma ponad 25-letnie doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu systemów automatyki przemysłowej i robotyki klasy korporacyjnej, w tym wielkoskalowych rozwiązań sztucznej inteligencji. Brian uwielbia tworzyć silne, inkluzywne i współpracujące zespoły, które osiągają wydajność przekraczającą standardy i jednocześnie dobrze się przy tym bawią.

Brian mieszka w Arizonie z żoną, trzema córkami i dwoma synami. Gdy nie pracuje, spędza możliwie najwięcej czasu ze swoimi dziećmi. On i jego żona uwielbiają podróżować i zawsze starają się uwzględnić w swoich podróżniczych planach odrobinę wina. Brian przez całe życie pasjonował się renowacją klasycznych samochodów i uwielbia proces przekształcania starych maszyn w coś pięknego, wyjątkowego i zwykle znacznie szybszego niż w oryginale.

Bridget Martin

Wiceprezes ds. produktów

Bridget Martin dołączyła do Packsize w 2023 r. jako Wiceprezes ds. produktów, na którym kierowała pracami związanymi z zarządzaniem produktami i projektowaniem produktów. Jej zespół łączy kreatywność i analityczne podejście, aby odkrywać i testować potencjalne możliwości rynkowe. Tworzy portfolio najlepszych w swojej klasie rozwiązań, które łączą sprzęt, oprogramowanie, dane, materiały i usługi dla branży automatyzacji pakowania.

Przed dołączeniem do Packsize Bridget przez 14 lat pracowała w Intel Corporation, gdzie kierowała zespołami inżynieryjnymi i produktowymi, które integrowały operacje w czasie rzeczywistym z zaawansowaną analityką i sztuczną inteligencją na potrzeby przemysłu produkcyjnego, handlu detalicznego, logistycznego oraz automatyzacji przemysłowej.

Bridget mieszka z mężem w Arizonie. Gdy nie pracują, zajmują się gospodarstwem. Zawsze znajdą pretekst, aby zorganizować imprezę rodzinną, niezależnie od tego, czy będzie to luau, przyjęcie świąteczne, czy po prostu zwykła niedzielna kolacja.

David Lockwood

Dyrektor generalny

David Lockwood dołączył do Packsize na stanowisko Dyrektora generalnego w 2024 roku, mając za sobą ponad trzydziestoletnie doświadczenie w sektorze biznesowym, środowisku akademickim i sektorze rządowym. W latach 2012–2018 David pełnił funkcję Dyrektora generalnego w Energy Solutions, a w latach 2019–2021 był tam Prezesem wykonawczym. Przed Energy Solutions David był Prezesem i Dyrektorem generalnym w Liberate Technologies, Dyrektorem generalnym w Intertrust oraz Dyrektorem zarządzającym w Goldman Sachs.

David zasiadał w Zarządach ponad dwudziestu spółek publicznych i prywatnych, w tym Steinway Musical Instruments i Forbes. Zasiadał także w zarządach kilku organizacji non-profit, w tym Exploratorium, muzeum z siedzibą w San Francisco zajmującym się edukacją w zakresie nauk ścisłych, oraz USTAR (Utah Science Technology and Research Initiative), organizacji angażującej się we wspieranie i promowanie rozwoju technologii i badań naukowych w stanie Utah. David był wykładowcą w Graduate School of Business na Uniwersytecie Stanforda, a w latach 2019–2021 był starszym doradcą Sekretarza ds. Energii Stanów Zjednoczonych.

David jest autorem czterech książek: Fooled by the Winners, Outplayed, Confused by the Odds i Rightsizing Nations. David pisał obszernie o polityce i historii, między innymi o znaczeniu rozwoju nowych technologii w walce ze zmianami klimatycznymi. Jest żonaty, ma troje dzieci i mieszka w stanie Utah.

Forrest Hallstrom

Wiceprezes, Dyrektor generalny Packsize Now

Forrest Hallstrom dołączył do Packsize w 2020 roku jako Menedżer generalny Packsize Now. W 2023 r. awansował na stanowisko Wiceprezesa i zaczął podlegać bezpośrednio Dyrektorowi generalnemu. Na tym stanowisku Forrest nadzoruje wszystkie elementy działalności Packsize Now.

Przed dołączeniem do Packsize Forrest był Menedżerem generalnym ds. posprzedażowych w dziale przemysłowym Sherwin-Williams, gdzie wspierał globalną sprzedaż do takich klientów, jak między innymi John Deere, Caterpillar, General Motors i Toyota. Przez 12 lat pracował także w HB Fuller, zajmując różne stanowiska w działach operacyjnych, zarządzania sprzedażą i zarządzania biznesem. W tym czasie Forrest zdobywał gruntowną wiedzę na temat branży tektury falistej.

Forrest i jego żona są małżeństwem od 33 lat. Mają czworo dzieci. Gdy nie pracują, spędzają dużo czasu w gronie rodziny i piastują różne role w kościelnej społeczności. Forrest pochłania mnóstwo audiobooków, bierze udział w triathlonach i innych zawodach oraz stara się zmieścić jak najwięcej roślin i drzew w swoim niewielkim ogrodzie przy Salt Lake Avenue.

Frank Langerbeins

Dyrektor Zarządzający i Wiceprezes ds. sprzedaży w regionie europejskim

Frank Langerbeins dołączył do Packsize w 2016 r. jako Wiceprezes ds. inżynierii, a w 2020 r. przeszedł do działu sprzedaży. Ten ruch pozwolił mu wykorzystać jego wiedzę techniczną i znajomość branży do zwiększenia wzrostu sprzedaży i budowania silnych relacji z klientami. W 2023 roku objął swoje obecne stanowisko Dyrektora zarządzającego i Wiceprezesa ds. sprzedaży w regionie europejskim.

Jako inżynier z ponad 19-letnim doświadczeniem w firmie SIG Combibloc, liderze rynku w branży automatyzacji pakowania i napełniania opakowań produktami spożywczymi, Frank wnosi do swojej roli bogatą wiedzę i doświadczenie. Łączy swoje doświadczenie techniczne z solidnymi umiejętnościami komunikacyjnymi i przywódczymi, aby skutecznie kierować swoimi zespołami i zapewniać wyjątkowe wyniki.

Frank lubi być aktywny i spędzać swój wolny czas z rodziną. Lubi także być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami i trendami. To zaangażowanie w nieustany rozwój wzbogaca jego życie i pozwala mu wnosić świeże perspektywy i innowacyjne pomysły do swojej pracy i interakcji z innymi.

Fredrik Markström

Dyrektor generalny, Packsize Technologies AB

Fredrik Markström dołączył do Packsize w 2000 roku jako programista urządzeń mechanicznych w Szwecji i brał udział w projektowaniu wielu naszych wczesnych produktów. Pracował na różnych stanowiskach oraz zarządzał projektami i zespołami w obszarze badań i rozwoju, inżynierii, zaopatrzenia i produkcji. W 2007 r. objął stanowisko Dyrektora generalnego Packsize Technologies AB, a następnie rozpoczął proces wdrażania zasad Lean Management w firmie. Fredrik jest odpowiedzialny za naszą działalność w Szwecji i nadzoruje fabrykę w Louisville.

Przed rozpoczęciem pracy w Packsize Fredrik pracował jako inżynier w Rodenstock. Mieszka w Uppsali w Szwecji ze swoją żoną, dwiema córkami i dwoma kotami syberyjskimi. Uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu, wędrować, biegać, łowić ryby i zbierać grzyby (które często wchodzą w skład przygotowywanych przez niego dań, które popija smacznym winem). Zwraca szczególną uwagę na wiadomości ze świata, rozwój gospodarczy i giełdę. Interesuje się także hokejem, wyścigami F1 i sportami zimowymi.

Hanko Kiessner

Założyciel

Hanko Kiessner, urodzony w Niemczech innowator piątego pokolenia, założył Packsize wraz ze swoją żoną Laurą z wizją ponownego wykorzystania potencjału opakowań. Hanko poszedł w ślady ojca, współpracując z czołowym niemieckim dostawcą tektury falistej typu Z-Fold, a później eksperymentując z rozwiązaniami Right-Sized Packaging on Demand® w Herford w Niemczech. 

Dziś Hanko jest orędownikiem zrównoważonych praktyk w zakresie opakowań i nie tylko. Jego pasją jest ograniczanie ilości odpadów, ochrona środowiska i zmienianie planety w miejsce lepsze do życia.

Hanko jest założycielem nie tylko Packsize, lecz także jednym z założycieli organizacji non-profit Leaders for Clean Air (2015 r.), zajmującej się poprawą jakości powietrza w stanie Utah. Odpowiada także za największą w Salt Lake City dachową instalację fotowoltaiczną połączoną z ładowarką pojazdów elektrycznych – jedną z największych w kraju.

John Hojnacki

Wiceprezes ds. globalnych badań i rozwoju w zakresie inżynierii

John Hojnacki dołączył do Packsize w 2024 roku jako Wiceprezes ds. globalnych badań i rozwoju w zakresie inżynierii. John pomaga kształtować strategię technologiczną Packsize, kieruje rozwojem wysokiej jakości oprogramowania i rozwiązań sprzętowych oraz identyfikuje okazje do innowacji i automatyzacji w naszych procesach inżynieryjnych.

Przed rozpoczęciem pracy w Packsize John pracował w firmie Intel, gdzie zdobył bogate doświadczenie na stanowiskach kierowniczych zarówno w zakresie inżynierii sprzętu, jak i oprogramowania, a także we wszystkich aspektach zaawansowanej produkcji i automatyki przemysłowej. Specjalizował się w łączeniu rozwoju technologii z projektowaniem pod kątem możliwości produkcyjnych i niezawodności.

John mieszka w Arizonie ze swoją żoną. Mają czterech dorosłych synów i jedną synową. Gdy John nie pracuje, uwielbia podróżować z żoną – zwykle, by odwiedzić swoje dzieci w Nowym Jorku i Kalifornii. Jego żona jest pływaczką i ma na koncie brązowy medal olimpijski. Jako wolontariuszka poświęca czas na prowadzenie lokalnej drużyny pływackiej, w czym John lubi jej pomagać. Mają dwa małe psy: Coco, mieszańca w typie Chihuahua, i Lucky'ego, energicznego Corgi.

Kellen Frey

Dyrektor operacyjny

Kellen Frey dołączył do Packsize w 2016 roku jako Wiceprezes ds. operacyjnych, a w 2019 roku została mianowany Starszym wiceprezesem. Zainicjował rozwój amerykańskich zespołów badawczo-rozwojowych i przeprowadził firmę przez wiele przeprowadzek całej infrastruktury w Louisville, KY, i Salt Lake City, UT. Od 2022 r. do początku 2024 r. Kellen skupiał się na budowaniu i rozwijaniu kluczowych rynków w Stanach Zjednoczonych i Meksyku. W 2024 roku awansował na stanowisko Dyrektora operacyjnego.

Przed dołączeniem do Packsize Kellen spędził ponad dziesięć lat w branży urządzeń medycznych, pracując na wielu stanowiskach dla Zimmer Orthopedics, między innymi w działach sprzedaży, zaopatrzenia, operacyjnym, logistycznym, dystrybucji i serwisu. W 2015 roku pomagał firmie Zimmer w przejęciu jej konkurenta, firmy Biomet, w wyniku czego powstało jedno z największych obecnie na świecie przedsiębiorstw z branży ortopedycznej. Kellen uzyskał tytuł licencjata na Uniwersytecie Utah oraz tytuł magistra biznesu na Uniwersytecie Wyoming. Ma również certyfikaty Lean i Six Sigma.

Kellen i jego żona spędzają większość czasu, uganiając się za czwórką aktywnych dzieci, które uczestniczą w wydarzeniach sportowych i gimnastycznych w Salt Lake Valley. Kellen interesuje się lekkoatletyką, pasjonuje się jeździectwem i prowadzeniem samochodów wyścigowych.

Michael Wadley

Wiceprezes ds. globalnych zakupów i łańcucha dostaw

Mike Wadley dołączył do Packsize w 2022 roku jako Wiceprezes ds. globalnych zakupów i łańcucha dostaw. Nadzoruje zespoły ds. zaopatrzenia i zakupów, planowania, obsługi klienta i remontów, wspierając klientów i operacje montażowe Packsize.

Przed dołączeniem do Packsize Michael był szefem ds. operacji łańcucha dostaw w Jetway, gdzie odpowiadał za produkcję rękawów lotniczych i sprzętu do obsługi naziemnej samolotów. Spędził ponad dwadzieścia lat w międzynarodowych działach zaopatrzenia, łańcucha dostaw i produkcji, w tym dziesięć lat w Ford Motor Company. W tym okresie cztery lata spędził w Chinach, pomagając rozwijać oddział zakupowy marki Ford w regionie Azji i Pacyfiku oraz w Afryce oraz zarządzać nim.

Mike przekonał swoją najlepszą przyjaciółkę do poślubienia go, zanim dowiedziała się, że będzie musiała wspierać go w ukończeniu studiów licencjackich, a następnie dwóch magisterskich. On i jego żona mają pięcioro niesamowitych dzieci, trzy córki i dwóch synów, z którymi podróżowali po świecie, a którzy są teraz poza domem (przez większość czasu), przeżywając własne przygody. Kiedy Mike ma wolny czas, można go znaleźć przy odbudowie starych samochodów i ciężarówek lub podróżującego z żoną, która kontynuuje odkrywanie świata i ich podwórka w Utah.

Rick Colello

Wiceprezes ds. sprzedaży na region Ameryki Północnej

Rick Colello dołączył do Packsize w 2012 r. jako Dyrektor regionalny, a w 2016 r. awansował na stanowisko Starszego dyrektora regionalnego ds. sprzedaży. W 2021 r. został mianowany Wiceprezesem ds. sprzedaży w regionie Ameryki Północno-Wschodniej, a w 2024 r. – wiceprezesem ds. sprzedaży na całą Amerykę Północną. Rick kieruje zespołem specjalistów ds. sprzedaży, odpowiedzialnych za pozyskiwanie nowych klientów i obsługę obecnych klientów Packsize. Jego największą pasją jest budowanie zespołów, z silnym naciskiem na mentoring, szkolenia i, co najważniejsze, kulturę pracy.

Przed dołączeniem do Packsize Rick pracował jako Menedżer generalny w Barnes Distribution i jako Menedżer generalny w Cintas. Służył również w Siłach Powietrznych Stanów Zjednoczonych jako oficer odpowiedzialny za obsługę instalacji pocisków jądrowych i dowódca załogi bojowej.

Rick mieszka z żoną na obrzeżach Filadelfii. Mają dwoje dzieci, które uczą się na uniwersytecie Penn State. Pozostali członkowie rodziny to Butterscotch (pies) i Peanut (kot). Rick i jego żona uwielbiają podróżować i zawsze starają się mieć w kalendarzu co najmniej jedną zaplanowaną i wyczekiwaną podróż.

Rod Gallaway

Starszy konsultant

Rod dołączył do Packsize w 2017 roku jako Wiceprezes wykonawczy, a następnie pełnił funkcję Dyrektora operacyjnego i Dyrektora generalnego. Po przejściu na emeryturę jako Dyrektor generalny w 2024 r. Rod pełni obecnie funkcję Starszego konsultanta w Packsize.

Przed dołączeniem do Packsize Rod był wieloletnim klientem i strategicznym partnerem Packsize jako Starszy wiceprezes ds. strategii i operacji logistycznych w firmie Staples, czołowym dostawcy produktów biurowych i biznesowych, osiągającym roczne przychody przekraczające 25 miliardów dolarów. Na tym stanowisku Rod był odpowiedzialny za operacje realizacji i dystrybucji w Ameryce Północnej oraz określanie umiejscowienia oraz parametrów działalności dotychczasowych i przyszłych lokalizacji w sieci łańcucha dostaw Staples. Obejmowało to określanie wielkości obiektów, identyfikowanie obsługiwanych jednostek biznesowych, projektowanie, dobór technologii transportu materiałów, inżynierię terenową, doskonalenie procesów operacyjnych oraz realizację projektów.

Przed dołączeniem do Staples w 1994 r. Rod był Wiceprezesem ds. dystrybucji w FoxMeyer Drug (hurtowni farmaceutycznej o wielomiliardowych obrotach), odpowiedzialnym za dostawy i operacje krajowe. Wcześniej zajmował stanowisko Wiceprezesa i Menedżera generalnego w HUMCO Labs, gdzie odpowiadał w pełni za zyski i straty w obszarze produkcji w branży płynów i tabletek.

Rod mieszka w Arkansas ze swoją żoną. Mają dwójkę dorosłych dzieci i czworo wnucząt. Rod jest zapalonym ranczerem i spędza wolny czas z rodziną.

Stefan Amann

Dyrektor zarządzający i Starszy dyrektor ds. operacji biznesowych w Europie

Stefan Amann dołączył do Packsize po raz drugi w 2022 r. jako Dyrektor ds. zakupów w europejskiej jednostce biznesowej, a w 2023 r. został mianowany Dyrektorem zarządzającym na region Europy. W swoim pierwszym okresie pracy w Packsize, w latach 2013–2020, pełnił funkcje Menedżera ds. sprzedaży, Dyrektora sprzedaży i Menedżera generalnego ds. sprzedaży na region Europy.

Przed ponownym dołączeniem do Packsize Stefan kierował działem sprzedaży i obsługi posprzedażnej w małej austriackiej firmie specjalizującej się w rozwiązaniach druku dla branży urządzeń medycznych. Stefan ma 20-letnie doświadczenie w przywództwie, sprzedaży, zaopatrzeniu i operacjach biznesowych. Jest absolwentem Uniwersytetu Nauk Stosowanych w Dornbirn w Austrii. Studiował także zarządzanie międzynarodowe w Mälardalen Högskola w Enköping.

Stefan mieszka w zachodniej części Austrii, niedaleko granicy Szwajcarii, Liechtensteinu i Niemiec, w miejscowości, w której się urodził. Lubi spędzać czas na świeżym powietrzu, w górach – z synem i córką. Gdy nie pracuje i nie spaceruje po szlaku, można go znaleźć grającego w piłkę nożną lub tenisa albo relaksującego się z książką w swoim małym ogrodzie.

Steve Larsen

Wiceprezes ds. globalnych partnerów strategicznych i rozwiązań dla klientów

Steve Larsen dołączył do Packsize w 2017 roku i obejmował w firmie różne stanowiska. Zaczynał w dziale finansów, po czym przeszedł do działu strategicznych relacji z klientami. Steve kierował tworzeniem i rozwojem naszych zespołów ds. inżynierii usług dla rezydentów i zarządzania programami, a także miał istotny wpływ na zarządzanie projektami oraz działalność badawczo-rozwojową. Steve kieruje obecnie zespołem skupionym na budowaniu relacji i opracowywaniu rozwiązań z naszymi globalnymi partnerami oraz zespołami odpowiedzialnymi za projektowanie i wdrażanie rozwiązań dla klientów.

Przed dołączeniem do Packsize Steve pracował w sektorze usług finansowych, gdzie zajmował się różnymi zadaniami związanymi z regulacjami finansowymi, w Morgan Stanley, oraz analizą kredytową, w Goldman Sachs.

Usprawnij swój proces pakowania dzięki rozwiązaniom opakowań e-commerce firmy Packsize

Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać spersonalizowaną analizę Twojego proces pakowania.

To jest jakiś tekst wewnątrz bloku div.