Mądrzejszy sposób na pakowanie

Packsize pomaga firmom pozbyć się problemu stosowania nadwymiarowych opakowań. W ten sposób możemy usprawnić działalność klientów, zmniejszając niekorzystny wpływ na środowisko naszej planety i obniżając koszty.
Skontaktuj Się Z Nami
Werd' Teil von Packsize, einem Arbeitgeber der Zukunft!

O nas

We Fit What your World Needs

Packsize rewolucjonizuje branżę opakowaniową dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom i stałemu zaangażowaniu w ochronę środowiska. Jako światowy lider w dziedzinie automatyzacji pakowania, umożliwiamy firmom optymalizowanie procesów pakowania przy jednoczesnym ograniczeniu ilości odpadów i stosowaniu zrównoważonych praktyk.

W Packsize zrównoważony rozwój leży u podstaw wszystkiego, co robimy. Naszą pasją jest ochrona środowiska i pomaganie firmom we wdrażaniu praktyk przyjaznych środowisku. Dołącz do nas w tej podróży ku bardziej ekologicznej przyszłości, odkrywając najnowsze trendy, innowacje i najskuteczniejsze praktyki w zakresie zrównoważonych opakowań.

Packsize: automatyzacja pakowania z myślą o zrównoważonej przyszłości 📦💚.

Rozpocznij

Wszystko sprowadza się do naszych motywów

Ponadwymiarowe opakowania są szkodliwe dla środowiska. Dzięki opakowaniom na żądanie nasi klienci mogą zmniejszyć swój ślad ekologiczny. Dzięki produkcji niestandardowych opakowań zarówno ich ilość, jak zużycie niezbędnych materiałów ulegają znacznemu zmniejszeniu. Zmniejsza to również koszty obsługi i logistyki, ponieważ dopasowane opakowania zajmują mniej miejsca. Drastycznie zmniejszono również zużycie szkodliwego dla środowiska materiału wypełniającego.

Zarządzamy naszą działalnością w Ameryce Północnej z siedziby głównej w Salt Lake City w stanie Utah, a naszą działalnością w Europie – z siedziby głównej w Herford w Niemczech. Nasz zakład produkcyjny znajduje się w Enköping w Szwecji. Dane bezpośredniej osoby do kontaktu znajdziesz w naszej witrynie internetowej. Czekamy na Twój telefon.

Skontaktuj Się Z Nami
Werd' Teil von Packsize, einem Arbeitgeber der Zukunft!

Najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy

Firma Packsize, wspierana przez międzynarodową organizację skupiającą ekspertów inżynierów i techników, jest czymś więcej niż tylko dostawcą produktów i usług. Jesteśmy prawdziwym partnerem. Pracujmy razem nad stworzeniem inteligentnego opakowania na rzecz zdrowia planety – Smart Packaging For A Healthy Planet®.

Obraz zdrowych drzew w lesie

Zrównoważony rozwój

Firma Packsize angażuje się w opracowywanie inteligentnych opakowań na rzecz zdrowia planety – Smarter Packaging For A Healthy Planet®.

Dowiedz się więcej →
Obraz założyciela firmy Packsize, Hanko Kiessnera, i jego pracowników

Kariera

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą technologiczną z branży opakowań, której rozwiązania pozwalają zmniejszyć wymiary każdego opakowania wysyłkowego. Dołącz do Packsize – pracodawcy przyszłości!

Dowiedz się więcej →
Zespół Packsize na Europejskich Targach Handlowych.

Wydarzenia

Packsize co roku uczestniczy w wielu targach branżowych. Dowiedz się, czy są takie w Twojej okolicy.

Dowiedz się więcej →

Usprawnij swój proces pakowania dzięki rozwiązaniom opakowań e-commerce firmy Packsize

Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać spersonalizowaną analizę Twojego proces pakowania.