Indywidualne opakowania dla sektora produkcyjnego

Zwiększ produktywność i poziom zrównoważonego rozwoju dzięki rozwiązaniu On-Demand Packaging®.
Skontaktuj się z nami
Maszyna Packsize On-Demand Packaging w magazynie.

Usprawnij proces pakowania

Jako producent rozumiesz, jak ważne jest opakowanie. Chroni Twoje produkty podczas transportu i przechowywania, a także pomaga zaprezentować Twoją markę. Jednak znalezienie odpowiedniego opakowania może być dużym wyzwaniem. Gotowe opakowania mogą nie pasować idealnie do Twoich produktów, prowadząc do uszkodzeń podczas transportu. Technologia On Demand Packaging® umożliwia lepsze wykorzystanie przestrzeni magazynowej, siły roboczej, zasobów i pieniędzy, dzięki czemu możesz szybko i wydajnie tworzyć niestandardowe pudełka o odpowiednich rozmiarach. Ponadto rozwiązania te oferują większą skalowalność, dzięki czemu możesz jednocześnie rozwijać działalność i zaspokajać zwiększone zapotrzebowanie na zamówienia.

Zmniejsz nieefektywność łańcucha dostaw →

Oszczędzaj czas i pieniądze dzięki systemowi Right-Sized Packaging On Demand®. Szybciej realizuj zamówienia i twórz niestandardowe pudełka z tektury falistej, które zajmują mniej miejsca w ciężarówkach i umożliwiają realizację większej ilości wysyłek. Automatyzacja sprawia, że centra dystrybucyjne działają szybciej, wydajniej i przy niższych kosztach.

Szybciej wprowadzaj swoje produkty na rynek →

Szybkość jest najważniejsza. Zautomatyzowane systemy pakowania tworzą opakowania o odpowiednich rozmiarach w zaledwie kilka sekund, dzięki czemu są dostępne wtedy, gdy ich potrzebujesz.

Zmniejsz swój ślad węglowy →

Dzięki odpowiednim rozmiarom pudełek zużywasz mniej tektury falistej i materiału wypełniającego, co przekłada się na bardziej ekologiczne opakowanie. Mniejsze pudełka zajmują również mniej miejsca w ciężarówce, dzięki czemu możesz zapakować więcej zamówień na jeden transport lub wysłać mniej ciężarówek na drogi.

Jak działa system Right-Sized Packaging On Demand®

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz go do produkcji pudełek w partiach, na końcu linii montażowej, czy do zaspokojenia zapotrzebowania na opakowania w kanale e-commerce, maszyny do produkcji pudełek Packsize można dopasować do dowolnego procesu pracy. Po wprowadzeniu wymiarów produktu do maszyny (poprzez skanowanie kodów kreskowych, skanowanie ręczne wymiarów lub system WMS) nasza tektura z-Fold® zostanie wprowadzona do maszyny i przycięta na pudełka o odpowiednim rozmiarze. Te wielokrotnie opatentowane, zautomatyzowane maszyny On-Demand Packaging są przeznaczone do produkcji pudełek w wielu różnych branżach.

Grafika przepływu pracy przedstawiająca zautomatyzowany proces pakowania Box Last w magazynie.

Mądrzejsze opakowania na rzecz zdrowia planety – Smarter Manufacturing Packaging for a Healthy Planet®

Zaawansowane technologicznie rozwiązanie do produkcji pudełek z tektury falistej

On-Demand Packaging to rozwiązanie IIoT przeznaczone do realizacji kluczowych procesów i analizowania danych w czasie rzeczywistym. Nasze oprogramowanie PackNet® Cloud może połączyć całą sieć zakładów produkcyjnych i dystrybucyjnych w niezawodny, solidny i bezpieczny system pakowania na żądanie – On-Demand Packaging. Platforma PackNet Cloud ułatwia wyodrębnianie i analizowanie danych przechwyconych przez naszą maszynę do produkcji pudełek z tektury falistej, umożliwiając szybsze i lepsze podejmowanie decyzji w czasie rzeczywistym.

E-book

Przewodnik dot. Pudełek Wysyłkowych z Tektury Falistej

Dla osób patrzących z zewnątrz branża opakowań z tektury falistej charakteryzuje się dużą zmiennością, specyficznymi zasadami i nietypową terminologią. Dzięki nam dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o produkcji opakowań kartonowych najlepiej dopasowanych do Twoich potrzeb.

Pobierz e-booka
Obraz miniaturowy e-booka poświęconego zautomatyzowanemu pakowaniu.

Oszczędność kosztów

Zmniejsz koszty materiałów i wysyłki, w tym opłaty za wagę wymiarową.

Zwiększ wydajność

Zwiększ sprawność łańcucha dostaw i zmniejsz zapotrzebowanie na siłę roboczą.

Skróć czas realizacji

Popraw czas realizacji zamówień, aby spełnić oczekiwania klientów.

Zrównoważony rozwój

Zmniejsz wpływ na środowisko i zminimalizuj zużycie materiałów wypełniających na bazie ropy naftowej.

Spraw aby proces stał się prostszy i wyeliminuj zapasy pudełek

Inteligentna technologia Packsize pozwala lepiej wykorzystywać powierzchnię magazynową, siłę roboczą, zasoby i pieniądze. Dzięki naszemu oprogramowaniu do projektowania pudełek nie musisz przeszukiwać magazynu w poszukiwaniu odpowiedniego pudełka, ponieważ możesz stworzyć niestandardowe pudełko na żądanie za pomocą systemu maszyn Packsize. Oferujemy przyjazne środowisku rozwiązanie opakowaniowe, które generuje mniej odpadów za sprawą tworzenia pudełek o odpowiednim rozmiarze, które eliminują nadmiar opakowań z tektury falistej i potrzebę stosowania wypełniaczy pustych przestrzeni. Rozwiązanie to zapewnia również lepsze wrażenia klientów podczas rozpakowywania produktu i zmniejsza ryzyko uszkodzenia produktu podczas transportu.

Mężczyzna korzystający z ekranu dotykowego na maszynie pakującej Packsize.
Zdjęcie mężczyzny monitorującego przebieg procesu pakowania w magazynie Dick's Sporting Goods.
Rozwiązania Packsize zapewniają wydajność operacyjną i oszczędność kosztów tektury falistej oraz są przyjazne dla środowiska. Rozwiązanie do produkcji pudełek o niestandardowych wymiarach pozwala nam zredukować ilość odpadów oraz ograniczyć wpływ na środowisko.
Mel Lewis
Senior Director
,
DICK’S Sporting Goods
Przeczytaj ich historię
Zdjęcie automatycznej maszyny pakującej Packsize X7 pracującej w firmie Boot Barn.
Mam nadzieję, że relacje między Packsize, INDPRO i Boot Barn zostaną rozszerzone w przyszłości. Chcemy kontynuować nasze partnerstwo i sprawić, by rozwijało się wraz z rozwojem naszej firmy.
Joey Kinnevan
Dyrektor ds. realizacji zamówień
,
Boot Barn
Przeczytaj ich historię
Zdjęcie elewacji budynku Reflexa.
Pakowanie nigdy nie było tak ergonomiczne, zrównoważone i wydajne.
Wolfgang Egenberger
Kierownik ds. zarządzania materiałami
,
Reflexa
Przeczytaj ich historię
Zdjęcie Chrisa Groseclose’a, dyrektora ds. realizacji zamówień firmy Crutchfield
Niektórzy bezskutecznie próbują to osiągnąć. Nie było dnia, w którym nie bylibyśmy w stanie wysłać wszystkich przesyłek. [firma Packsize] dosłownie nigdy nas nie zawiodła... mam nadzieję, że pozostanie naszym kluczowym partnerem przez wiele lat.
Chris Groseclose
Dyrektor ds. realizacji zamówień
,
Crutchfield
Przeczytaj ich historię
Zdjęcie rozwiązania Packsize EM7 w zbliżeniu.
Klient najpierw konfiguruje mebel online w naszym konfiguratorze 3D na stronie Schrankwerk.de. Konfigurator jest połączony z naszym wewnętrznym programem projektowym, dlatego dane są przesyłane bezpośrednio po złożeniu zamówienia, dzięki czemu można później przenieść indywidualne wymiary poszczególnych komponentów do maszyny pakującej. Dostarczane części szafy są następnie pakowane tak wydajnie i szybko, jak to tylko możliwe.
Walter Klocke
Obsługa klienta
,
Schrankwerk
Przeczytaj ich historię
Zdjęcie Chrisa Groseclose’a, dyrektora ds. realizacji zamówień firmy Crutchfield
Niektórzy bezskutecznie próbują to osiągnąć. Nie było dnia, w którym nie bylibyśmy w stanie wysłać wszystkich przesyłek. [firma Packsize] dosłownie nigdy nas nie zawiodła... mam nadzieję, że pozostanie naszym kluczowym partnerem przez wiele lat.
Chris Groseclose
Dyrektor ds. realizacji zamówień
,
Crutchfield
Przeczytaj ich historię
Zdjęcie zautomatyzowanego rozwiązania pakującego Packsize w zakładzie Culpitt.
Nawiązaliśmy współpracę z firmą Packsize w bardzo trudnym momencie, gdy nasza firma rozpoczynała działalność e-commerce. Jej podejście partnerskie sprawiło, że byliśmy w stanie zaprojektować elastyczne rozwiązanie spełniające nasze obecne i przyszłe potrzeby. Korzyści znacznie wykraczały poza samo rozwiązanie opakowaniowe. Uzyskaliśmy lepszy wgląd w dane, integrację z wieloma firmami kurierskimi oraz możliwość doboru usług kurierskich na podstawie wagi i wymiarów opakowania. System ten jest tak elastyczny, że teraz używamy go nawet do tymczasowych lokalizacji kompletacji. Natomiast jeśli chodzi o opakowania, uzyskaliśmy również znaczne oszczędności w zakresie transportu, pakowania i kosztów pracy, co pozwala nam zaoferować klientom bardziej zrównoważone i przyjazne dla środowiska produkty.
Gary Quinn
Dyrektor ds. logistyki i technologii obsługi klienta
,
Culpitt
Przeczytaj ich historię
Zdjęcie elewacji budynku Reflexa.
Pakowanie nigdy nie było tak ergonomiczne, zrównoważone i wydajne.
Wolfgang Egenberger
Kierownik ds. zarządzania materiałami
,
Reflexa
Przeczytaj ich historię

Packsize pomoże Ci zaoszczędzić pieniądze i usprawnić obecny proces

Dowiedz się, jak wdrożyć system Smarter Packaging for a Healthy Planet.