29 sierpnia 2023 roku

Packsize przedstawia pierwszą w branży platformę przetwarzania danych w chmurze - PackNet Cloud

Pierwsza tego rodzaju platforma oparta na chmurze umożliwia firmom stosowanie podejścia do wydajności pakowania bazującego na danych, zwiększając produktywność i zadowolenie klientów przy jednoczesnej redukcji emisji dwutlenku węgla.

SALT LAKE CITY, 29 sierpnia 2023 r. Firma Packsize®, lider w dziedzinie zrównoważonych opakowań o odpowiednich wymiarach produkowanych na żądanie, ogłosiła uruchomienie platformy PackNet® Cloud, pierwszego i jedynego w branży rozwiązania opartego na chmurze. To rewolucyjne oprogramowanie do produkcji i optymalizacji umożliwia płynną integrację z maszynami Packsize On Demand Packaging®, oferując niezrównane możliwości w zakresie zarządzania maszynami do produkcji kartonów, projektowania pudełek oraz integracji procesów pakowania. Dzięki PackNet Cloud firmy zyskują możliwość rozwoju na dynamicznym rynku, będąc w stanie zminimalizować ilość odpadów opakowaniowych.

„Nowa i ulepszona platforma PackNet Cloud stanowi znaczący krok naprzód w technologii pakowania, czyniąc z firmy Packsize pioniera w branży i jedynego dostawcę rozwiązań w chmurze” – mówi Rod Gallaway, dyrektor generalny firmy Packsize. „Dzięki możliwościom chmury firmy są w stanie wykorzystać swój pełny potencjał i osiągnąć niezrównany poziom wydajności pakowania. PackNet Cloud umożliwia firmom optymalizację operacji pakowania, redukcję wydatków, zwiększenie zadowolenia klientów oraz zmniejszenie śladu węglowego”.

Kluczowe zalety:

Środowiska z wieloma dzierżawcami: skalowalność bez utraty bezpieczeństwa
PackNet Cloud umożliwia tworzenie środowisk z wieloma dzierżawcami, dzięki czemu firmy zyskują możliwość elastycznego skalowania oraz uniknięcia problemów dotyczących infrastruktury bez obniżania poziomu bezpieczeństwa i wydajności. Firmy mogą wykorzystać technologie chmurowe Packsize, aby uzyskać wysoki poziom dostępności i zminimalizować zakłócenia w dostępie do danych dzięki połączeniom o niskich opóźnieniach.

Środki bezpieczeństwa oprogramowania PackNet, takie jak szyfrowanie danych, uwierzytelnianie urządzeń i wykrywanie zagrożeń w czasie rzeczywistym, umożliwiają kompleksowe ograniczanie ryzyka. Firmy mogą dostosować rozwiązania do swoich potrzeb poprzez optymalizację produkcji opakowań z tektury falistej i łatwą integrację z systemami ERP i WMS.

PackNet Cloud Reporting: podejmowanie decyzji w oparciu o dane
Oprogramowanie PackNet Cloud Reporting dostarcza rozszerzone dane i możliwości analityczne w czasie rzeczywistym, oferując firmom kompleksowy wgląd w celu podejmowania decyzji opartych na danych i optymalizacji operacji pakowania. Zapewnia również firmom możliwość scentralizowanego zarządzania danymi, prowadzenia dogłębnych analiz i monitorowania operacji pakowania w wielu lokalizacjach. Pozwala to firmom aktywnie stawiać czoła wyzwaniom i poprawiać wydajność, zwiększając przy tym zadowolenie klientów.

PackNet Cloud Cube: optymalizacja wykorzystania tektury
Oprogramowanie PackNet Cloud Cube dokładnie oblicza wymiary i wagę paczek, określając optymalny rozmiar pudełka dla każdego zamówienia. PackNet Cloud Cube zwiększa efektywność kosztową i ochronę produktu podczas transportu dzięki minimalizacji zużycia materiałów opakowaniowych i obniżeniu kosztów wysyłki.

Wprowadzenie technologii chmurowych PackNet Cloud Cube znacznie zwiększa szybkość i bezpieczeństwo oraz możliwości skalowania. Umożliwia firmom bezpieczne i wydajne pakowanie produktów, zapewniając doskonałe wrażenia klientom końcowym, optymalizując zarazem zużycie materiałów opakowaniowych.

PackNet Cloud Dim: optymalizacja rozmiaru i typu opakowania
Oprogramowanie PackNet Cloud Dim rewolucjonizuje procesy pakowania poprzez automatyzację decyzji dotyczących rozmiaru i typu w oparciu o dodatkowe atrybuty produktu lub szczegóły wykraczające poza dane takie jak długość, szerokość, wysokość i waga. Dzięki zaawansowanym algorytmom PackNet Cloud Dim zapewnia dokładniejsze i wydajniejsze procesy pakowania, co przekłada się na optymalizację wyboru rozmiaru i typu opakowania.

Oprogramowanie PackNet Cloud zapewnia ciągłe aktualizacje, zaawansowane wsparcie i całodobową pomoc techniczną. To kompleksowe podejście zapewnia firmom niezbędne informacje, które pozwalają skutecznie minimalizować odpady materiałowe i ulepszać praktyki dotyczące zrównoważonego rozwoju w czasie rzeczywistym.

Więcej informacji o PackNet Cloud można uzyskać na stronie poświęconej oprogramowaniu Packsize.

O Packsize
Packsize zmienia sposób, w jaki firmy i ich klienci doświadczają opakowań - od pakowania po rozpakowywanie. Od czasu wprowadzenia Right-sized Packaging on Demand w 2002 roku, Packsize stał się uznanym liderem w branży łańcucha dostaw i zrównoważonych opakowań w Ameryce Północnej, Europie i regionie Azji i Pacyfiku. Jako partner i zaufany doradca, Packsize uwalnia ukryty potencjał w łańcuchu dostaw swoich klientów i tworzy niestandardowe przepływy procesów pakowania, które uwzględniają każdy krok - od hali magazynowej do rąk klienta. Packsize zmienia oblicze opakowań i przyspiesza drogę do bardziej zrównoważonej przyszłości. Śledź Packsize na LinkedIn.

###

Packsize Media Contact
Jessica Wheeler
702-529-1596
[email protected]

Read Article