6 Grudnia, 2023

Packsize otrzymuje nagrodę Top Software & Tech Award 2023

NAGRODA PRZYZNAWANA ZA NAJLEPSZE OPROGRAMOWANIE ORAZ ROZWIĄZANIA W DZIEDZINIE ŁAŃCUCHA DOSTAW

SALT LAKE CITY, 6 grudnia 2023 roku /PRNewswire/ – firma Packsize®, lider w dziedzinie zrównoważonych opakowań o odpowiednich wymiarach produkowanych na żądanie, ogłosiła, że otrzymała nagrodę 2023 Top Software & Tech przyznawaną przez serwisy Food Logistics i Supply & Demand Chain Executive za rozwiązanie X5® – pierwszy na świecie w pełni zautomatyzowany system uformowanych pudełek oraz najbardziej zaawansowaną, elastyczną, wydajną i zrównoważoną platformę dostępną dla branży e-commerce. Nagroda ta przyznawana jest za najlepsze oprogramowanie i rozwiązania technologiczne w obszarze łańcucha dostaw w kategorii automatyzacji magazynów.

„Jesteśmy zaszczyceni wyróżnieniem otrzymanym od Food Logistics i Supply & Demand Chain Executive” – mówi Rod Gallaway, dyrektor generalny firmy Packsize. „Jesteśmy zwolennikami zapewniania firmom możliwości odpowiedniego dopasowania rozmiaru opakowań, aby zminimalizować odpady oraz zwiększyć oszczędności. X5 to nie tylko rozwiązanie – to dowód naszego zaangażowania w tworzenie bardziej zrównoważonego jutra w oparciu o inteligentne technologie dla przemysłu na całym świecie”.

Rozwiązanie X5 pozwala produkować gotowe do zapakowania pudełka o odpowiednich rozmiarach z wiodącą szybkością w branży, dzięki czemu znaczenie zwiększa możliwości dostawców e-commerce i producentów w zakresie zaspokojenia popytu klientów. Zautomatyzowane systemy pakowania Packsize oferują szybkie i niezawodne rezultaty. Firmy mogą spełnić wymagania klientów bez jakichkolwiek opóźnień dzięki możliwości wykonania, zapakowania, zeskanowania, etykietowania i wysyłania pudełka w odpowiednich rozmiarach w zaledwie 3,5 sekundy. X5, podobnie jak pozostałe rozwiązania firmy Packsize, pozwala zredukować ilość odpadów wynikających ze stosowania zbyt dużych pudełek i uniknąć konieczności stosowania materiału wypełniającego takiego jak poduszki powietrzne, zmniejszając emisje oraz zapewniając lepsze wrażenia klientom końcowym. Dobór odpowiedniego rozmiaru pudełek pozwala firmom zminimalizować koszty i ograniczyć wpływ na środowisko związany z niepotrzebnym zużyciem tektury falistej, a także usprawnić operacje logistyczne dzięki możliwości przewożenia o 33% większej liczby przesyłek.

„W sektorze oprogramowania i technologii dla łańcucha dostaw trwa dynamiczny rozwój – od robotyki i automatyki magazynowej po oprogramowanie do składania zamówień i ERP, WMS, TMS i rozwiązania usprawniające wgląd w łańcuch dostaw. Rozwiązania te (i wiele innych) mają na celu usprawnienie, optymalizację i zwiększenie innowacyjności w łańcuchu dostaw oraz przestrzeni logistycznej dzięki zastosowaniu nowych technologii na rzecz zwiększania wydajności” – mówi Marina Mayer, redaktor naczelna Food Logistics i Supply & Demand Chain Executive.

Food Logistics jest jedyną publikacją poświęconą wyłącznie przepływowi produktów w globalnym łańcuchu chłodniczym żywności, a Supply & Demand Chain Executive to jedyna publikacja obejmująca cały globalny łańcuch dostaw. Nagroda ta obejmowała dwie główne kategorie (małe firmy < 50 mln USD i przedsiębiorstwa > 49 mln USD) oraz pięć podkategorii w ramach każdej z kategorii głównych: oprogramowanie do składania zamówień / ERP, oprogramowanie WMS/TMS, automatyzacja magazynu, robotyka i rozwiązania w zakresie wglądu w łańcuch dostaw.

Pełną listę zwycięzców można znaleźć na stronie https://foodl.me/39lje2.

O Packsize
Packsize dokonuje transformacji w zakresie tego, jak firmy i ich klienci postrzegają opakowania – od procesu pakowania po moment ich otwarcia. Od czasu wprowadzenia rozwiązań Right-Sized Packaging on Demand w 2002 roku firma Packsize uzyskała pozycję lidera w branży łańcucha dostaw i zrównoważonych opakowań w Ameryce Północnej, Europie oraz regionie Azji i Pacyfiku. Firma Packsize jest zaufanym partnerem i doradcą, który pozwala klientom dostrzec ukryty potencjał w łańcuchach dostaw klientów oraz stworzyć procesy pakowania z uwzględnieniem wszystkich etapów – od magazynu do momentu otrzymania przez konsumenta. Packsize na nowo definiuje opakowania i przyspiesza drogę do bardziej zrównoważonej przyszłości. Obserwuj firmę Packsize w serwisie LinkedIn.

Informacje o serwisach Food Logistics i Supply & Demand Chain Executive
Serwis Food Logistics dociera do ponad 26 tysięcy kierowników łańcucha dostaw w globalnym przemyśle żywności i napojów, między innymi w sektorze spożywczym (hodowcy, producenci, wytwórcy, hurtownicy i sklepy spożywcze) oraz logistycznym (transport, magazynowanie, dystrybucja, oprogramowanie i technologia), których łączy zainteresowanie aspektami operacyjnymi i biznesowymi łańcucha chłodniczego dostaw żywności. Supply & Demand Chain Executive to jedyna publikacja dotycząca łańcucha dostaw obejmująca cały globalny łańcuch dostaw, skupiająca się na transporcie, magazynowaniu, pakowaniu, zaopatrzeniu, zarządzaniu ryzykiem, rozwoju zawodowym i nie tylko. Serwisy Food Logistics i Supply & Demand Chain Executive prowadzą również SCN Summit i Women in Supply Chain Forum. Odwiedź strony www.FoodLogistics.com i www.SDCExec.com, aby dowiedzieć się więcej.

Read Article