11 grudnia 2023 roku

Maszyna Packsize X5® została nazwana produktem roku 2023 przez czytelników "Material Handling Product News"

FIRMA PACKSIZE OTRZYMUJE WYRÓŻNIENIE W DZIEDZINIE SYSTEMÓW DO TRANSPORTU MATERIAŁÓW ORAZ SPRZĘTU W ZAKŁADACH PRODUKCYJNYCH, CENTRACH DYSTRYBUCYJNYCH I MAGAZYNACH

SALT LAKE CITY, 11 grudnia 2023 -- Firma Packsize®, lider na rynku zrównoważonych opakowań na żądanie o odpowiednim rozmiarze, ogłosiła, że została wyróżniona przez czytelników Material Handling Product News i MaterialHandling247.com tytułem Produkt Roku 2023 w kategorii opakowań i palet. Nagroda została przyznana za rozwiązanie X5® pierwszy na świecie w pełni zautomatyzowany system uformowanych pudełek oraz najbardziej zaawansowaną, elastyczną, wydajną i zrównoważoną platformę dostępną dla branży e-commerce.

„Jesteśmy zaszczyceni wyróżnieniem otrzymanym za nasze zaangażowanie na rzecz innowacji, zrównoważonego rozwoju oraz wspierania rozwoju firm w stale zmieniającym się otoczeniu biznesowym” – mówi Rod Galloway, dyrektor generalny firmy Packsize. „Maszyna X5 oraz wykorzystana w nim nowoczesna technologia służąca do sterowania systemami automatyzacji pakowania są dowodem zaangażowania naszego zespołu w wyznaczanie nowych standardów wydajności pakowania”. Dziękujemy czytelnikom Material Handling Product News i MaterialHandling247.com za przyznanie tej nagrody, a także naszemu utalentowanemu zespołowi, partnerom i klientom, dzięki którym ją otrzymaliśmy”.

Rozwiązanie X5 pozwala produkować gotowe do zapakowania pudełka o odpowiednich rozmiarach z wiodącą szybkością w branży, dzięki czemu znaczenie zwiększa możliwości dostawców e-commerce i producentów w zakresie zaspokojenia popytu klientów. Zautomatyzowane systemy pakowania Packsize oferują szybkie i niezawodne rezultaty. Firmy mogą spełnić wymagania klientów bez jakichkolwiek opóźnień dzięki możliwości wykonania, zapakowania, zeskanowania, etykietowania i wysyłania pudełka w odpowiednich rozmiarach w zaledwie 3,5 sekundy. X5, podobnie jak pozostałe rozwiązania firmy Packsize, pozwala zredukować ilość odpadów wynikających ze stosowania zbyt dużych pudełek i uniknąć konieczności stosowania materiału wypełniającego takiego jak poduszki powietrzne, zmniejszając emisje oraz zapewniając lepsze wrażenia klientom końcowym. Dobór odpowiedniego rozmiaru pudełek pozwala firmom zminimalizować koszty i ograniczyć wpływ na środowisko związany z niepotrzebnym zużyciem tektury falistej, a także usprawnić operacje logistyczne dzięki możliwości przewożenia o 33% większej liczby przesyłek.

Nagroda ta przyznawana jest za szczególne osiągnięcia w dziedzinie rozwoju systemów do transportu materiałów oraz sprzętu w zakładach produkcyjnych, centrach dystrybucyjnych i magazynach. Czytelnicy wybrali zwycięzców, oddając ponad 5500 głosów.

O Packsize
Packsize dokonuje transformacji w zakresie tego, jak firmy i ich klienci postrzegają opakowania – od procesu pakowania po moment ich otwarcia. Od czasu wprowadzenia rozwiązań Right-Sized Packaging on Demand w 2002 roku firma Packsize uzyskała pozycję lidera w branży łańcucha dostaw i zrównoważonych opakowań w Ameryce Północnej, Europie oraz regionie Azji i Pacyfiku. Firma Packsize jest zaufanym partnerem i doradcą, który pozwala klientom dostrzec ukryty potencjał w łańcuchach dostaw klientów oraz stworzyć procesy pakowania z uwzględnieniem wszystkich etapów – od magazynu do momentu otrzymania przez konsumenta. Packsize na nowo definiuje opakowania i przyspiesza drogę do bardziej zrównoważonej przyszłości. Obserwuj firmę Packsize w serwisie LinkedIn.

Read Article