PackNet Cloud Core Software

Inteligentne i konfigurowalne rozwiązanie, które usprawnia przepływ danych opakowań oraz redukuje procesy obarczone ryzykiem błędów.
Dowiedz się więcej
Łatwość obsługi informacje o produktach są aktualizowane w ciągu kilku minut
Integracja idealna zgodność z rozwiązaniem PackNet.Cloud
Dokładność możesz mieć pewność co do danych produktów

Co to jest PackNet Cloud Core?

PackNet Cloud Core to inteligentne oprogramowanie online, które pozwala sterować produkcją opakowań o odpowiednich rozmiarach, umożliwia obsługę maszyn i urządzeń pakujących, a także zapewnia wgląd w produkcję oraz procesy związane z opakowaniami kartonowymi. PackNet Cloud Core umożliwia optymalizację przepływu procesów oraz integrację z istniejącymi systemami zarządzania magazynem. Nasze oprogramowanie pomaga uzyskać następujące korzyści:

  • Zarządzanie, monitorowanie i tworzenie raportów dotyczących wydajności – zarówno pojedynczych maszyn, jak i całych środowisk maszyn. Oprogramowanie PackNet Cloud Core zapewnia wgląd w czasie rzeczywistym w operacje pakowania i pomaga zoptymalizować produktywność, jakość oraz wydajność.
  • Organizowanie, ustalanie priorytetów i skalowanie produkcji pudełek zgodnie z zapotrzebowaniem.PackNet Cloud Core może dostosować rozmiary i ilości pudełek na podstawie danych zamówienia. PackNet Cloud Core może również z łatwością obsługiwać złożone przepływy pracy i środowiska wsadowe.
  • Dostosowanie do wydajności na poziomie pojedynczych sztuk, środowisk produkcji seryjnej i wymagających przepływów pracy. Oprogramowanie PackNet Cloud Core może również obsługiwać różne rodzaje produktów i materiałów opakowań w elastyczny i precyzyjny sposób.
  • Największa wydajność produkcji opakowań z tektury falistej. Oprogramowanie PackNet Cloud Core jest w stanie obliczyć optymalny rozmiar i kształt pudełka dla każdego produktu, co minimalizuje ilość odpadów i zapewnia maksymalne wykorzystanie przestrzeni. PackNet Cloud Core może również tworzyć niestandardowe pudełka na żądanie z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii.
  • Stwórz środowisko pakowania, które rozwija się wraz z Twoją firmą.Oprogramowanie PackNet Cloud Core jest skalowalne oraz dostosowuje się do Twoich zmieniających się potrzeb i wymagań. Nasze oprogramowanie w chmurze może z łatwością obsługiwać nowe produkty, maszyny, przepływy pracy i rynki.

Dlaczego warto wybrać PackNet Cloud Core?

Nasze oprogramowanie pomaga zautomatyzować przepływ danych i ograniczyć procesy mogące powodować błędy, eliminując niepewność związaną z doborem opakowań. Umożliwia zarządzanie parkiem maszynowym za pomocą oprogramowania do pakowania oraz dostosowanie procesów do każdego magazynu. W skrócie:

  • Dostosowywanie i skalowanie dla każdego magazynu: oprogramowanie PackNet jest elastyczne i skalowalne, dzięki czemu pozwala spełnić określone potrzeby. Platformę oprogramowania Packsize można rozbudować o dodatkowe moduły oprogramowania, takie jak PackNet Cube, PackNet Dim lub PackNet Report. Współpraca między tymi aplikacjami pozwala stworzyć najlepsze rozwiązanie On Demand Packaging dla Twojego magazynu.
  • Zarządzanie parkiem maszynowym za pomocą oprogramowania do pakowania: oprogramowanie PackNet może również usprawnić określanie priorytetów produkcji pudełek i wysyłać zadania do maszyn Packsize. W ten sposób można zapewnić odpowiedni dobór kształtów pudełek z właściwym rodzajem z-Fold® do danego zastosowania w konkretnym punkcie wprowadzania. Ponadto można monitorować wydajność i stan maszyn za pomocą centralnego pulpitu nawigacyjnego.
  • Oprogramowanie PackNet Cloud Core pozwala na integrację z systemem zarządzania magazynem (WMS) oraz jest w stanie automatycznie rejestrować wymiary każdego produktu do wysłania. W ten sposób można uniknąć ręcznego wprowadzania danych i błędów ludzkich, które mogłyby doprowadzić do straty czasu i materiałów.

PackNet Cloud Core to coś więcej niż tylko oprogramowanie. To inteligentne rozwiązanie, które pozwala zwiększyć wydajność i jakość opakowań oraz przyczynia się do spełnienia celów zrównoważonego rozwoju. Połączenie aplikacji PackNet Cube, PackNet Dim i PackNet.Report pozwala uzyskać doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które gwarantuje pełną kontrolę oraz idealny wgląd w inteligentne procesy pakowania.

Jak kupić PackNet Cloud Core?

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami już dziś i zamów prezentację. Pokażemy Ci, jakie możliwości oferuje nasze zaawansowane oprogramowanie PackNet.Cloud do tworzenia kartonowych opakowań.