PackNet Cloud Cube Software

Zmniejsz koszty wysyłki, popraw wydajność pakowania i zoptymalizuj koszty ogólne dzięki naszemu najnowszemu oprogramowaniu opartemu na chmurze.
Dowiedz się więcej
O 26% mniej tektury pudełka o odpowiednim rozmiarze wymagają mniej tektury falistej
O 40% mniejsze pudełka mniej pustej przestrzeni oznacza więcej pudełek w ciężarówce
Niższe koszty transportu optymalizacja rozmiarów kartonów pozwala zyskać oszczędności

Na czym polega tworzenie kartonowych opakowań?

Tworzenie kartonowych opakowań to proces szacowania rozmiaru, kształtu i wagi każdego wysyłanego produktu w celu określenia optymalnej opcji pakowania. Obejmuje to odpowiedni dobór rozmiaru kartonu (pudełka lub pojemnika kartonowego) dla produktu, a także liczbę i rodzaj produktów, które mają się w nim znaleźć. W połączeniu z automatyczną maszyną pakującą Packsize (taką jak X5) proces ten pozwala uzyskać pudełka o idealnych wymiarach do każdego wysyłanego zamówienia.

Tworzenie odpowiednich kartonowych opakowań pozwala zaoszczędzić na kosztach wysyłki dzięki zmniejszeniu objętości i wagi paczek, które są głównymi czynnikami decydującymi o stawkach za wysyłkę. Może to również pomóc w redukcji odpadów i wpływu na środowisko dzięki zmniejszeniu zużycia materiałów opakowaniowych oraz wysyłaniu ściśle dopasowanych paczek. Ponadto proces ten pozytywnie wpływa na produktywność oraz zadowolenie klientów dzięki przyspieszeniu pakowania oraz lepszemu zabezpieczeniu opakowań, aby dotarły do adresata nieuszkodzone.

Jak działa oprogramowanie PackNet Cloud Cube?

PackNet Cloud Cube to rozwiązanie do tworzenia kartonowych opakowań online, które wykorzystuje zaawansowane algorytmy do analizy wymiarów i wagi każdego przedmiotu w zamówieniu. Następnie dopasowuje najmniejsze dostępne pudełko do zamówienia. Pudełko może pochodzić z wstępnie utworzonych zasobów lub być dopasowane do odpowiedniego rozmiaru za pomocą maszyny Packsize.

Mechanizm definiowania reguł biznesowych oprogramowania do tworzenia opakowań kartonowych jest konfigurowalny i pozwala dzielić zamówienia na przesyłki zgodnie z wymaganiami firmy.

Nasze oprogramowanie umożliwia integrację z systemami zarządzania magazynem (WMS) lub zamówieniami (OMS) w celu odpowiedniego zarządzania zapasami i zamówieniami. Można z niego również korzystać w połączeniu z dowolną technologią pakowania dostępną w magazynie.

Jakie zalety oferuje PackNet Cloud Cube?

Nasze oprogramowanie zapewnia następujące korzyści:

  • Niższe koszty transportu: można zmniejszyć koszty wysyłki dzięki optymalizacji liczby kartonów oraz materiałów opakowaniowych i palet wykorzystywanych do wysyłki.
  • Mniejsze zużycie tektury falistej: wybór odpowiedniego rozmiaru i rodzaju kartonu dla każdego produktu pozwala zmniejszyć zużycie tektury nawet o 26%.
  • Lepiej dopasowane paczki: ścisłe dopasowanie opakowania do produktu pozwala ograniczyć ilość pustej przestrzeni wewnątrz przesyłek nawet o 40% bez uszczerbku dla zabezpieczenia produktu.
  • Poprawa zadowolenia klientów: możesz zrobić doskonałe wrażenie na klientach, dostarczając zamówienia szybciej i bezpieczniej, redukując przy tym ilość odpadów.
  • Zrównoważony rozwój: mniejsza liczba transportów ciężarowych i lotniczych pozwala ograniczyć zużycie zasobów oraz ślad węglowy i wpływ na środowisko.

Dlaczego warto wybrać PackNet Cloud Cube zamiast innych rozwiązań do tworzenia kartonowych opakowań?

Packsize zajmuje się zrównoważonymi wysyłkami od ponad dwudziestu lat. Ekologiczne opakowania to nasza misja. Kluczowym elementem tej misji jest wyeliminowanie z procesu pakowania jak największej ilości odpadów.

Oprogramowanie PackNet Cloud Cube jest centralnym elementem naszej działalności – z chęcią podzielimy się nim z całym światem (niezależnie od tego, czy korzystasz z naszej technologii pakowania, czy też nie).

Jak kupić PackNet Cloud Cube?

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami już dziś i zamów prezentację. Pokażemy Ci, jakie możliwości oferuje nasza zaawansowana platforma oprogramowania PackNet.Cloud do tworzenia kartonowych opakowań.