PackNet Cloud Report Software

Monitoruj zużycie tektury falistej, czas pracy maszyny i ogólną efektywność sprzętową za pomocą narzędzia do wizualizacji opartego na chmurze.
Dowiedz się więcej
Łatwość obsługi informacje o produktach są aktualizowane w ciągu kilku minut
Integracja idealna zgodność z rozwiązaniem PackNet.Cloud
Dokładność możesz mieć pewność co do danych produktów

Co to jest ogólna efektywność sprzętu (OEE) i jaki ma związek z generowaniem raportów?

W sektorze wysyłki i pakowania wydajność oraz jakość są kluczowymi czynnikami sukcesu. Klienci oczekują, że ich zamówienia będą dostarczane na czas, w dobrym stanie i za rozsądną cenę. Aby osiągnąć te cele, firmy z branży wysyłki i pakowania muszą zoptymalizować ogólną efektywność sprzętową (OEE), która jest miarą poziomu wykorzystania zasobów, procesów i personelu.

Wskaźnik OEE jest obliczany poprzez pomnożenie trzech składników: dostępności, wydajności i jakości. Dostępność to procent czasu, przez który sprzęt jest gotowy do pracy. Wydajność to stosunek rzeczywistej mocy wyjściowej do maksymalnej możliwej mocy wyjściowej. Jakość to stosunek produktów wolnych od wad, które odpowiadają specyfikacjom klienta. Poprawa któregokolwiek z tych czynników pozwala firmom z branży wysyłki i pakowania zwiększyć swój wskaźnik OEE i zyskać przewagę konkurencyjną na rynku.

Poprawa wskaźnika OEE zapewnia następujące korzyści:

  • Redukcja odpadów i przestojów: dzięki ograniczeniu awarii maszyn, czasów konfiguracji i przestojów do minimum firmy mogą ograniczyć straty materiałów, energii i robocizny. Pomaga to również uniknąć opóźnień i kar za spóźnione dostawy.
  • Wzrost produktywności i rentowności: dzięki maksymalizacji wydajności i szybkości urządzeń firmy są w stanie poprawić przepustowość i uzyskać większe przychody. Przyczynia się to również do obniżenia kosztów jednostkowych i zwiększenia marży zysku.
  • Poprawa jakości i zadowolenia klientów: precyzja i powtarzalność sprzętu pozwalają firmom ograniczyć ilość wad i poprawek. Przyczynia się to również do spełnienia – a nawet przewyższenia – oczekiwań klientów, a także zwiększania ich lojalności i zaufania.

Zachowanie konkurencyjności na rynku wymaga od firm nieustannej optymalizacji ogólnej efektywności sprzętowej. Packsize oferuje najlepszy w swojej klasie pakiet narzędzi do tworzenia raportów o nazwie PackNet Cloud Report, który ułatwia monitorowanie i pomiar celów w zakresie wskaźnika OEE.

Jak działa oprogramowanie PackNet Cloud Report?

PackNet Cloud Report to rozwiązanie do tworzenia raportów online, które wykorzystuje możliwości dużych zbiorów danych do wizualizacji środowiska produkcyjnego. Zapewnia wgląd w produkcję opakowań, zużycie tektury falistej, dostępność maszyn, wskaźniki odpadów i nie tylko. Umożliwia również łatwy dostęp do nieprzetworzonych danych, na których bazują te wizualizacje.

Nasze rozwiązanie do tworzenia raportów to bezpieczne oprogramowanie oparte na chmurze, które oferuje dostęp do danych w dowolnym momencie i z dowolnej lokalizacji.

Dlaczego warto wybrać PackNet Cloud Report zamiast innych rozwiązań do raportowania?

Oprogramowanie PackNet Cloud Report jest niezawodne, bezpieczne, elastyczne i szybkie. Czasami jednak sytuacja wymaga przygotowania niestandardowego raportu. Dlatego dbamy o to, by nasi klienci mieli łatwy dostęp do nieprzetworzonych danych.

Chcemy pomóc Ci w tworzeniu najbardziej wydajnych i zrównoważonych procesów operacyjnych. Dzięki PackNet Cloud Report możesz eksportować dane i skorzystać z nich, aby udzielić odpowiedzi na ważne pytania w danej sytuacji.

Jak kupić PackNet Cloud Report?

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami już dziś i zamów prezentację. Pokażemy Ci, jakie możliwości oferuje nasze zaawansowane oprogramowanie PackNet.Cloud.