PackNet Cloud Dim Software

Łatwe przechowywanie dokładnych danych o wymiarach produktów w chmurze.
Dowiedz się więcej
Łatwość obsługi informacje o produktach są aktualizowane w ciągu kilku minut
Integracja idealna zgodność z rozwiązaniem PackNet.Cloud
Dokładność możesz mieć pewność co do danych produktów

Dlaczego wymiarowanie produktów jest ważne?

Wymiarowanie to proces pomiaru długości, szerokości i wysokości produktów. Jest to istotne z punktu widzenia ekologicznej wysyłki, ponieważ pozwala rejestrować dokładne atrybuty produktu, aby zoptymalizować wykorzystanie materiałów opakowaniowych w celu ograniczenia odpadów i emisji.

Dzięki odpowiedniemu wymiarowaniu produktów można stworzyć opakowanie o dopasowanych rozmiarach, unikając nadmiaru materiału i wypełniaczy, które zwiększają koszty wysyłki. Stosując przyjazne dla środowiska opcje pakowania – takie jak rozwiązanie Packsize – można jeszcze bardziej zmniejszyć wpływ na środowisko, co pozwala pozyskać klientów o wysokiej świadomości ekologicznej.

Wymiarowanie produktów umożliwia bardziej efektywne planowanie zapasów i zarządzanie magazynem, eliminując potrzebę korzystania z wielu lokalizacji magazynowych lub częstego przenoszenia towarów. Wymiarowanie produktów można również wykorzystać do dostosowania wielkości magazynu poprzez skanowanie i zapisywanie wymiarów produktów podczas procesów przyjmowania, a następnie przechowywanie ich w strategiczny sposób w celu zmaksymalizowania przestrzeni na regałach.  Dane wymiarowe zarejestrowane w dowolnym miejscu w magazynie będą dostępne do wykorzystania, gdy konieczne będzie zapakowanie i wysłanie tych produktów do klientów.

Jak działa PackNet Dim?

PackNet Cloud Dim to rozwiązanie do wymiarowania online, które wykorzystuje zaawansowane technologie internetowe i koncepcje przechowywania, aby umożliwić prawidłową reprezentację danych SKU w magazynie. Oprogramowanie do wymiarowania Packsize umożliwia aktualizację niestandardowych pól i właściwości zapasów w celu poprawy jakości danych w systemie zarządzania magazynem (WMS).

Aktualizacja większości systemów WMS jest trudna i kosztowna. PackNet Cloud Dim umożliwia zmianę wymiarów danych produktu na bieżąco. Można płynnie zarządzać zmianami w przypadku jakichkolwiek modyfikacji dotyczących kształtów zapasów produktów ze strony dostawców.

Wystarczy usunąć nowo zwymiarowany produkt z istniejącego przepływu pakowania, pobrać nowe wymiary za pomocą urządzenia do wymiarowania (takiego jak Packsize Scan2Pack), a następnie ponownie umieścić produkt w istniejącym procesie. PackNet Cloud Dim zwraca się już po kilku zmianach produktów.

Jakie są zalety oprogramowania PackNet Cloud Dim?

Nasze oprogramowanie zapewnia następujące korzyści:

  • Dokładne dane wymiarowe: otrzymaliśmy informację od jednej z dużych firm z branży e-commerce, że błędne dane wymiarowe powodują straty wynoszące ponad 15 milionów dolarów rocznie. Prawidłowe informacje o produktach mają kluczowe znaczenie dla każdej firmy, jednak w przypadku wdrożenia automatyzacji są nieodzowne.
  • Łatwość użytkowania: aktualizacja systemów zarządzania magazynem jest kosztowna i często wymaga wprowadzenia zmian przez deweloperów. PackNet Cloud Dim umożliwia każdemu upoważnionemu pracownikowi aktualizację informacji o produkcie w ciągu kilku minut.
  • Sprawna integracja: PackNet Cloud Dim można używać jako samodzielnego rozwiązania, jednak jego prawdziwa wartość staje się widoczna przy stosowaniu go w połączeniu z PackNet Cloud Cube i PackNet Cloud Core.Dane wymiarowania są natychmiast przesyłane do naszych pozostałych rozwiązań, co umożliwia kompleksową automatyzację.

Dlaczego warto wybrać PackNet Cloud Dim zamiast innych rozwiązań do wymiarowania?

Packsize oferuje usługi w zakresie wysyłki przyjaznej dla środowiska już od ponad dwudziestu lat. Zrównoważone opakowania są naszą misją. Wiemy, jak ważnym elementem tej misji są dokładne dane wymiarowe, a nasze rozwiązania PackNet Cloud Dim ułatwia jej realizację w oparciu o wieloletnie doświadczenie.

Rozwiązanie PackNet Cloud Dim pozwoli zaoszczędzić pieniądze, zmniejszyć ślad węglowy i poprawić poziom zadowolenia klientów – niezależnie od tego, czy chcesz używać naszych narzędzi do wymiarowania w ramach ekosystemu Packsize Cloud, czy też samodzielnie.

Jak kupić PackNet Cloud Dim?

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami już dziś i zamów prezentację. Nasi eksperci omówią sposób działania platformy PackNet.Cloud oraz pokażą jej możliwości.